• Неодамнешно
Essесика Симпсон Ј Метал УВ Заштитни плоштади за сонце за жени за жени
zoom_in

Essесика Симпсон Ј Метал УВ Заштитни плоштади за сонце за жени за жени

DEN 127.52

Количина на стоки
check Достапно на барање

Купувајте иконични очила за сонце на Jесика Симпсон за жени : позната по нејзината забава, флерт, мода, линијата за потпишување на Jесика Симпсон на очила за сонце на женски, го носи истиот стил дома. Дополнителен додаток кој е удобен за носење цел ден, во затворено или на отворено, и во текот на целата година! Однесувајте се кон нов пар чудесни очила за сонце. Земете дополнително како резервна копија. Гламски подароци за неа! Orsенски метални очила за сонце на essесика Симпсон : Women'sенски 57 милиметри широки злато и желки за сонце со градиентски виолетова затемнети леќи . Адрирани опции за боја на рамки : Изберете од разновидни опции за боја на рамки кои се лесни, удобни и лесни за да одговараат на вашиот личен стил . УВ -заштитни леќи : Сите очила за сонце на Jесика Симпсон вклучуваат удобно и отпорни на влијанието на леќи со поликарбонат со заштитна обвивка што ги штити и ги штити очите од природните ултравиолетови зраци на Сонцето, дури и во облачни денови кога УВ -зраците се исто толку штетни . Случајот за сонце : Сите Очилата за сонце на essесика Симпсон продадени од страна на продавачот вклучуваат мека торбичка за очила за сонце од бела микрофибер со употреба како крпа за чистење на леќи, за да спречат гребнатини, да чуваат чисти и за безбедно складирање . Мерења на производот : Ширина на леќи 57 мм, висина на леќи 51 мм, должина на храмот 140 мм, ширина на мостот 16 мм . глам подароци за неа : третирајте се на пар нови очила за сонце на Jесика Симпсон и дајте нов пар дами очила за сонце на оние специјални Womenените во вашиот живот исто така. Дајте му дар на Глам на себе, мама, сестра, сопруга, ќерка, пријател, тетка, внука, баба, девојка, партнер, братучед, шеф, колега и вашата невестинска забава. Земете дополнителен пар за двајцата како резервна копија!.

Избор на купувачи..