• Неодамнешно
Време и Тру женски термички врв на пилум
zoom_in

Време и Тру женски термички врв на пилум

DEN 407.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Удри освежување на вашиот обичен стил. Термичкиот врв на времето на времето и Tru's Peplum става поинаков спин на фармерките и изгледот. Ажурирано и модерно, сигурно ќе го сакате и ласкавото вклопување. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Сплит деколте; Стајлинг на пуловер. Треперење на половината; peplum полите. 54% памук/46% полиестер. Машина за перење. Увезени. Томски врвот на Peplum Hem за жени од време и Tru.

Избор на купувачи..