• Неодамнешно
Ориентални Ткајачи На Америка Мојен Цветни Затворен Надворешен Полипропиленски Килим, Сина
zoom_in

Ориентални Ткајачи На Америка Мојен Цветни Затворен Надворешен Полипропиленски Килим, Сина

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Мојен е свежа, разиграна насока за практичните предности на внатрешна или надворешна конструкција. Се одликува со забавна низа бои, вклучувајќи лесна јагода, жалфија, измиен тексас и светло небесно сино. Конструкцијата за сечење и јамка е обележана со едноставна геометрија и глобално инспирирани модели на плочки кои ќе работат со разновиден декор и во затворени простории и надвор. Ориентални Ткајачи На Америка Мојен Цветен Внатрешен/Надворешен Полипропиленски Килим, Сино.

Избор на купувачи..