• Неодамнешно
1 2 W 88 ​​ H Lifetime vinyl, прилагодено директно врвен центар Mullion, отворени ролетни со лувер, w-shutter-loks, светло бело
zoom_in

1 2 W 88 ​​ H Lifetime vinyl, прилагодено директно врвен центар Mullion, отворени ролетни со лувер, w-shutter-loks, светло бело

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашите обичајни отворени ролетни за лувер даваат мерка на едноставна, непобитна елеганција. Прецизната, автентична длабочина на нашите Луверс создава живописен карактер и интересни сенки за повеќе сценска фасада, без разлика дали е за современи дизајни или повеќе историски погледи. Шутнерите ги надополнуваат стиловите од Кејп Код до Федерален, стил на ќерамиди, Foursquare и многу повеќе. Ограничена гаранција за живот. Нема да избледи, пука, искриви или кора. Најлесна инсталација - Инстали за неколку минути со вклучен хардвер. Додава моментална вредност во вашиот дом. Живописни бои за цел живот на убавина. Прифатлива цена.

Избор на купувачи..