• Неодамнешно
Без граници на печатениот качулка за печатење на качурки
zoom_in

Без граници на печатениот качулка за печатење на качурки

DEN 208.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Спортски, пријатна и стилски сите влегоа во една неверојатна качулка од без граници. Лизгајте го како дополнителен слој на топлина во студениот ден или како главна привлечност на вашата облека. Не можете да тргнете наопаку! Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : Екипаж со прицврстен аспиратор со влечење. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со вградени манжетни. Ockебови : Предна торбичка. Карактеристики : Ребреди полите; мешани цврсти материи и отпечатоци. Јуниори за печатење Худи од без граници.

Избор на купувачи..