• Неодамнешно
Wrangler машки и голема и висока долга ракав со долги ракави од тексас, до големина 5xl
zoom_in

Wrangler машки и голема и висока долга ракав со долги ракави од тексас, до големина 5xl

DEN 287.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Денимската кошула со долги ракави на Wrangler Thall Manive има две џебови од градите и еден скриен џеб за моливи за додаден стил. Има опуштена ткаенина за вклопување и истегнување за секој ден Комофорт. Направено со квалитетот што го очекувавте од Wrangler. Долгиот ракав со долги ракави со долги ракави од Wrangler, опуштена од опуштена. Размавта, копче низ џебовите на градите. Скриен џеб за моливи. Технологија на истегнување.

Избор на купувачи..