• Неодамнешно
Часовник за грешки во сафари во задниот двор
zoom_in

Часовник за грешки во сафари во задниот двор

DEN 253.12

Количина на стоки
check Достапно на барање

Watch Watch Watch Watch Safari е часовник со целосен преглед кој ви овозможува да го земете омилениот критериум каде и да одите! Едноставно извадете го канистерот, ротирајте го капакот и ставете ја грешката внатре. Постојат многу воздушни дупки за да го одржите вашиот гаден ладен среќен и канистерот се заклучува за да го задржите содржан сè додека не сте подготвени да одите! Препорачано за деца на возраст од пет години и постари. Watch Watch Bug Watch : Транспортен инсекти на вашиот зглоб. Отстранлив канистер со дупки за проток на воздух. Капакот ротира отворен за да ја вметнете вашата грешка. Вклучува проucирен канистер што се придава на траен и прилагодлив опсег на зглобот. Препорачано за деца од 5 години и постари.

Избор на купувачи..