• Неодамнешно
Без граници Јуниори Спијаат Триаголник Блалет, 2-пакет
zoom_in

Без граници Јуниори Спијаат Триаголник Блалет, 2-пакет

DEN 255.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

Спијте во него, дневна во него, сакајте го! Овие без граници Спиечки триаголник Блалети се направени со супер мека ткаенина со ребра, нема да сакате да ја соблечете. Две градници во 1 за голема вредност. Дебели ленти за рамо и чевли за чаши од градник обезбедуваат поддршка. Еластична на полите обезбедува ласкаво вклопување. Пар со Sleep Timates Boy Short 2-пакет за совршен натпревар. Исклучиво на. Материјал : 55% памук/37% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Покриеност : Умерено. Сет вклучува : 2 бралети. Вид на чаши : Wirefree. Затворање : стил на пуловер. Ремени : Вградени ленти. Карактеристики : Wirefree; Мека ткаенина со ребра; Мекиот еластичен опсег нуди поддршка што нема да ја ограничи. Packенски Bralette 2 пакет од без граници.

Избор на купувачи..