• Неодамнешно
Машка кратка ракав за кратки ракави
zoom_in

Машка кратка ракав за кратки ракави

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Технологијата X-Temp се прилагодува на температурата, околината и активноста за да ве одржат ладни и суви за целиот ден удобност. Мешана ткаенина од 4,5 унца прстенести ткаенини за најлесната рака во перформансите. Ткаенина за влага за влага со динамична контрола на пареата. Етикета за вратот без ознаки. Двоен-врат на вратот со покривка со три четвртина од инч лежеше рамна јака и рамо до лента за рамо за издржливост. Тема за кратки ракави на Хенес Хенес : Мешан од 4,5 унца ткаенина. Технологијата X-Temp се прилагодува на температурата, околината и активноста за да ве одржи ладно и суво. Ткаенина за влага. Етикета за вратот без ознаки. Двоен-врат на вратот со покривка со три четвртина од инч лежеше рамна јака. Лента за рамо до рамо за издржливост. Деколте на екипажот. Кратки ракави. Машинско миење ладно.

Избор на купувачи..