• Неодамнешно
Кристабел-Полноќна Ѕвезда-Винил
zoom_in

Кристабел-Полноќна Ѕвезда-Винил

DEN 282.56

Количина на стоки
check Достапно на барање

Волшебно присуство и на рекорд и на сцената, нејзиниот хипнотички заводлив глас и впечатлива визуелна презентација ја освоија постојано проширување на армијата посветени обожаватели.  Гитарите и тапаните исто така се заменети со синтези (белег е нејзината неверојатна корица на класиката на психоделични Крзна "Сакај Го Мојот Пат"), што означува фасцинантна промена во нејзината креативна визија - и создавање навистина неспоредлив модерен поп-рекорд.

Избор на купувачи..