• Неодамнешно
Атлетски работи Активна облека за моден спортски градник
zoom_in

Атлетски работи Активна облека за моден спортски градник

DEN 299.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој атлетски работи моден спортски градник е совршено лето суштинско значење. Ткаенината од поли/распон Хедер ги гушка вашите облини и ве држи подготвени студио или улица. Додадените својства за влага за губење на влага ве одржуваат ладни и суви додека ја зголемувате удобноста. Ласкави лажички вратот и предните пикадо обезбедуваат одлично вклопување, стилски ленти за грб ја подобруваат поддршката и додаваат стил. Атлетски работи Activeенски активен моден спортски градник : 88% полиестер, 12% спандекс. Sportsенски светски градник. Изградба на истегнување на влага. Стил на резервоарот со деколте за лажичка и тркачки бек. Ками со средно влијание. Необичен назад. Повлечен стил. Достапно во разновидни стилови.

Избор на купувачи..