• Неодамнешно
Денес ќе биде благодарна фраза, семејна алишта за перење дома, врамени уметнички отпечатоци од уметност
zoom_in

Денес ќе биде благодарна фраза, семејна алишта за перење дома, врамени уметнички отпечатоци од уметност

DEN 303.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн со букви и наредени. Денес ќе биде благодарна фраза домашни работи за перење семејства.

Избор на купувачи..