• Неодамнешно
Дестинација за Firestone A t 245 75R S гуми се вклопува: Toyota Tacoma TRD Pro, 1996- Chevrolet Tahoe LT
zoom_in

Дестинација за Firestone A t 245 75R S гуми се вклопува: Toyota Tacoma TRD Pro, 1996- Chevrolet Tahoe LT

DEN 2040.96

Количина на стоки
check Достапно на барање

Компанијата Firestone Tire and Rubber е американска компанија за гуми основана од Харви Фирестон во 1900 година првично за снабдување на цврсти гумени гуми од странични жици за противпожарна апарат, а подоцна и пневматски гуми за вагони, бубачки и други форми на транспорт на тркала вообичаени во ерата. Дестинација на Firestone A/T 245/75 R16 109 S.

Избор на купувачи..