• Неодамнешно
Хоб Лаборатории Ултра Тенок Чај Кран-Малина Торба
zoom_in

Хоб Лаборатории Ултра Тенок Чај Кран-Малина Торба

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ултра Тенок Чај од кран-Малина помага да се забрза дигестивниот процес за ефикасно намалување на задржувањето на водата и нежно ослободување на телото од нечистотии. Вкусна билна формула. Овие производи не се наменети за дијагностицирање, лекување, лекување или спречување на каква било болест. Кофеин слободен.земја на потекло : соединети држави големина : 24 торба од : 1 продажна единица : секој Билен Чај, Без Кофеин, Кран-Малина, Кесички Чај. Благите билки за подмачкување поттикнуваат елиминација на вишокот отпад и токсини - без непријатност од грчеви или дијареа. Секоја кутија Ултра Тенок Чај Од Кран-Малина вклучува план за урамнотежена исхрана со вкусни предлози за оброци.Хоб лаборатории ултра тенок чај кран-малина опис : 100% природен план за урамнотежена исхрана без кофеин вклучен ултра тенок чај од кран-малина е уникатна мешавина од ретки билки домородните во кина, јужна америка и сад. Ултра Тенок Чај Со План За Урамнотежена Исхрана : мешавината На Ултра Тенок Чај Од 100% природни билки од Кран-Малина обезбедува лесен, вкусен пијалок без кофеин кој помага да се постигнат резултати во помагањето на варењето и придонесува за губење на тежината. Овој природен билен чај нуди богат, задоволувачки вкус во топол или ладен чај. Без одрекување од кофеин овие изјави не се оценети од фда. Вклучен е план за урамнотежена исхрана.овој природен билен чај нуди богат, задоволувачки вкус во топол или ладен чај.ултра тенок чај од кран-малина помага да се забрза дигестивниот процес за ефикасно намалување на задржувањето на водата и нежно ослободување на телото од нечистотии.

Избор на купувачи..