• Неодамнешно
Погодете дами микро мини часовник W65022L2
zoom_in

Погодете дами микро мини часовник W65022L2

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Прекрасен часовник од дами од претпоставка. Овој микро мини модел има елегантен црн пластичен дизајн со црна бирање и пластична нараквица. Бирачот нуди движење со три ракави со три тони и наизменични арапски броеви и маркери за час на камени поставени часови. Исто така, опремена е со леќи со минерален кристал отпорен на гребење, нуди рејтинг на отпорност на вода од 3 банкомат и се напојува со сигурно движење на кварц. Погодете дами микро мини часовник W65022 L2.

Избор на купувачи..