• Неодамнешно
Единствени поволни цени Египетска памучна перница Шамс зелена 18 18
zoom_in

Единствени поволни цени Египетска памучна перница Шамс зелена 18 18

DEN 223.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Изработено од 100% египетска памучна ткаенина, ткаењето на броењето од 300 конец, уникатни поволни перници за перници нуди не само мека и удобна текстура, туку и одлична за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на пликови. Овие случаи на перници се мазни со добра дишење. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, паѓајте суво на тивок, не бели. Бидејќи памучниот материјал може да се брчки ако користите суво суво, препорачуваме да го извадите фен пред процесот на сушење да заврши или да се сува суво. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред купувањето и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени 2-пакет египетска памучна перница Шамс зелена 18 "x 18" изработена од египетска памучна ткаенина. Затворање на пликови. Со 2 "прирабница на сите 4 страни. 300 броење на навој. Стандард : 20" x 26 "+2"/51cm x 66cm + 5cm. Кралица : 20 "x 30" + 2 "/51 x 76cm + 5cm. Кинг : 20" x 36 " + 2"/51 x 91cm + 5cm. Будоар : 12 "x 16" + 2 "/31cm x 41cm + 5cm. 26" x26 " : 26" x 26 " + 2"/66cm x 66cm + 5cm. 18 "x18" : 18 "x 18" + 2 "/46cm x 46cm + 5cm. Цврста боја. Мека и удобна. Вклучува само шами за перници со 2 пакети, перници не се вклучени. Земја на потекло : увезена. Содржина на ткаенина : 100 % Памук.

Избор на купувачи..