• Неодамнешно
Виктор 71-13748- Се вклопува Изберете: 1999- Протега Мазда, 1993- Мазда 626
zoom_in

Виктор 71-13748- Се вклопува Изберете: 1999- Протега Мазда, 1993- Мазда 626

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со дихтунзи на Виктор Рајнц, можете да бидете сигурни дека добивате решенија за запечатување кои даваат технологија и инженерство за квалитетна дихтунзи. Тоа е затоа што Виктор Рајнц е оригинален снабдувач на опрема и доверлив избор на производители низ целиот свет, нудејќи широко покритие за странски и домашни автомобили и камиони. Во комплетите за заптивки на Виктор Рајнц, ја добивате вистинската комбинација на компоненти потребни за брзи, долготрајни поправки. Виктор 71-13748-00 одговара на Изберете : 1999-2003 Mazda Protege 1993-2002 Mazda 626 1993-1997 Ford Probe 1993-1997 Mazda MX-6 и повеќе-Додадете го вашето возило на нашиот фит-додаток за да проверите.

Избор на купувачи..