• Неодамнешно
Stealthmounts Алатка Монтирање Растојанија Во Жолта, По Пакет
zoom_in

Stealthmounts Алатка Монтирање Растојанија Во Жолта, По Пакет

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Да се користи заедно со Нашите Држачи за Алат за да се обезбеди дополнителен клиренс за клипови и куки за ремени. Овозможува монтирање на повеќе непријатни обликувани алатки. Направено со силна вбризгувачка обликувана абс пластика со завртка и клучалки за монтирање. Обезбедува дополнителен клиренс за Нашите Држачи За Алати. Редење. Одговара на боите на Нашите Држачи За Алатки.

Избор на купувачи..