• Неодамнешно
ЖИВА Победа Вртливата Барстол Четкана Нерѓосувачки Челик Сива Фау Кожа
zoom_in

ЖИВА Победа Вртливата Барстол Четкана Нерѓосувачки Челик Сива Фау Кожа

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Одлично за Кујна, Трпезарија, домашен Канцелариски простор, Комерцијален Амбиент или кој било простор за живеење во вашиот дом. - Димензии на производот : 17 "W x 24"d x 38-46, 5"H SH : 25. Цврст потпирач за нозе што ја зголемува удобноста на столот. Оваа ултрамодерна барстол е совршен додаток на мебелот во вашиот бар, со елегантен и софистициран дизајн кој го надополнува секој стил на декор. Стабилната основа на столот и челичната конструкција ја прават оваа столица стабилна и удобна, додека функцијата за вртење овозможува лесно движење и разговор. - Уникатниот дизајн со висок грб обезбедува удобност без да се загрози современиот qualityетски квалитет.Со димензии 21 "W x 20" d x 35 " H, оваа столица е одлична за повеќето висини на шипки или шалтери. Доверба ВО БРЕНДОТ ЗА ЖИВЕЕЊЕ АРМЕН за исклучителен квалитет и стил во целиот мебел за вашиот дом.

Избор на купувачи..