• Неодамнешно
Чизми Машки Џејсон Страна-Патент Композитни Пети Повлечете Ги Работните Чизми
zoom_in

Чизми Машки Џејсон Страна-Патент Композитни Пети Повлечете Ги Работните Чизми

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Аѕопејсон е странична чизма со патент со Груба кожа од цело зрно дизајнирана за долго носење. Има Природен Ѓон за Природна Патека goodyear дизајниран за висока отпорност на триење и масло. Вашите стапала ќе се чувствуваат удобно цел ден со ergомската влошка со мека пена за враќање. Оваа чизма е оценета СО Astmf2413-18 Композитни Безбедносни Прсти и електрична Опасност. ASTM F2413 - 18 композитен безбедносен прст Со целосно зрно Груба кожа Добра година Бренд природен пат ѓон дизајниран за висока абразија, отпорност на масло и долго абење директно прицврстете го патентот за самозаклучување со тешки заварувања ASTM F2413-18 Електрична Опасност.

Избор на купувачи..