• Неодамнешно
Лаве Цуцла И Држач За Заби На Д-Р Браун Со Силиконска Цуцла За Бебиња Хапипаци-жирафа-0-6м
zoom_in

Лаве Цуцла И Држач За Заби На Д-Р Браун Со Силиконска Цуцла За Бебиња Хапипаци-жирафа-0-6м

DEN 1599.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Најдобрите работи во животот се направени Со Љубов! Dr. brown ' s® Lovey Pacifier отстранете ја цуцлата за чистење. Happaci® е безбедна машина за миење садови (горна решетка) и стерилизатор. Бпа слободен. ДРЖАЧ ЗА ЦУЦЛА ЗА БЕБИЊА. Дизајниран да ги задржи пациентите и забите на бебето во близина, Ловеј ги држи сите цуцли И заби на Д-р Браун и повеќето други брендови. ОДЛИЧНО ЗА НОВОРОДЕНЧИЊА. Сијалицата за цуцла е во форма на Брадавица Од Шишето На Д-р Браун за подобро прифаќање. За употреба 0-6 месеци. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ. За чистење На Љубовта, миење раце и сушење на воздух. Цуцлата Happaci® е машина за миење садови (горна решетка) и безбедна за стерилизатор. Бпа слободен. ПРЕКРАСНИ ЖИВОТНИ. Носителот На цуцла За плишано животно Лав се одликува со неколку крзнени пријатели, вклучувајќи Зајаче, Елен, Жирафа, Лав и многу повеќе!. ЦУЦЛАТА БЕБИЊАТА САКААТ. Вклучен dr. Brown ' s® Happaci® цуцлата е 100% силикон со контурен штит. СМИРИ И СТИМУЛИРА. Меките, мулти-текстурирани материјали на ловеј се одлични за истражување на прстите. Унисекс.

Избор на купувачи..