• Неодамнешно
Сфин Монтего Површина Килим 2635Н Кафеави Цветни Ливчиња 7' 10 7' 10 Круг
zoom_in

Сфин Монтего Површина Килим 2635Н Кафеави Цветни Ливчиња 7' 10 7' 10 Круг

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Производител : Монтего Килими Колекција : Монтего Килими Стил : Монтего : Пон-2635нспеци : 100% Полипропиленеоригин : Произведено Во Египетбоите на нашата колекција Монтего беа инспирирани од свежите, светли нијанси на природата. Колекцијата нуди модерен пресврт на класичен дизајн и нови бои ажурирање на традиционалниот отворен декор. Текстурните ефекти додаваат на површинскиот интерес на секој килим и инхерентно влакната отпорни на дамки поттикнуваат опуштена атмосфера да се дружат со семејството и пријателите без традиционални грижи поврзани со килими од природни влакна. Машина-изработена од 100% полипропилен. Машински ткаени за да го имитираат изгледот и боите на автентичен тепих со рачни јазли за удобност и издржливост. Отпорен на вода и ги задржува своите бои по време на сонце. Дамка, почва и отпорна на бледнее во сите временски услови. Карактеристики цврста полипропиленска конструкција. Голем цветен мотив во топли модерни бои.

Избор на купувачи..