• Неодамнешно
Богатствата НА каролина CJ1010-JPW Писмо J Почетна Монограм-Зелена Декоративна Платно Ткаенина Перница, 14Hx14W
zoom_in

Богатствата НА каролина CJ1010-JPW Писмо J Почетна Монограм-Зелена Декоративна Платно Ткаенина Перница, 14Hx14W

DEN 479.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Богатства КАРОЛИНА CJ1010-JPW1414 Писмо J Почетна Монограм-Зелена Декоративна Платно Ткаенина Перница, 14 Hx14 W, Писмо J Почетна Монограм-Зелена Декоративна Платно Ткаенина Перница. Додадете боја во вашата еднобојна спална соба, дневна соба, мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Секоја перница мери Приближно и се мери Од аголот до спротивниот агол на перницата. 100% Полиестер Ткаенина Платно Перница Измама со полиестер перница форма исполнет со пена. Оваа перница е направена од новиот надворешен материјал на каролина и може да се користи внатре или на отворено. Измамата и формата на перницата се вклучени и двете направени во САД. Измамната ткаенина е ткаена за да ја направи отпорна на вода и сепак да биде мека на допир. Машина за перење и многу издржлив. Сите овие перници се направени рачно и може малку да се разликуваат по големина. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Избор на купувачи..