• Неодамнешно
Син Дијамантски Бадеми Васаби И Соја Сос, оз
zoom_in

Син Дијамантски Бадеми Васаби И Соја Сос, оз

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сини Дијамантски Бадеми Задебелени Букви Васаби И Соја Сос. Сини Дијамантски Бадеми Задебелени Букви Васаби И Соја Сос. Интензивен вкус! Паметно грицкање! Научните докази сугерираат, но не докажуваат, дека јадењето 1,5 унци дневно од повеќето јаткасти плодови, како што се бадемите, како дел од диетата со малку заситени масти и холестерол може да го намали ризикот од срцеви заболувања. Нето Ст 14 оз (397 г). Конзистентен квалитет, Смели вкусови и голема вредност! Хранливите материи На производителите На сини Дијаманти Васаби И Соја Сос бадемите се печени и зачинети со зачинети Смели вкусови, толку задоволувачки што едноставно не можете да ги спуштите. Комбинирајќи го карактеристичниот вкус на Рен Во Азиски стил со солениот вкус на соја сос, овие бадеми спакуваат удар што ја напојува устата за вашето уживање во грицкањето. И нашата удобна торба што може повторно да се затвори ви дава можност да заштедите некои за подоцна-ако можете! Кикирики слободен. Бадемите се калорични паметни. Бадемите се без холестерол. 3г влакна по порција. 6 грама протеини по порција. Богата со антиоксиданс витамин е.од луѓето од бадем. 6г Вкупно јаглехидрати-3г влакна = 3г нето јаглехидрати по порција. Син Дијамант Задебелени Букви Васаби И Соја Сос Бадеми : Паметно јадење Интензивен вкус 6g протеин по порција 3g нето јаглехидрати по порција Удобна, повторно запечатлива торба за поголема големина на порција И поголема вредност Кошер Собрани во богатите, плодни долини Во Калифорнија за Зачинет удар На васаби Со вкус на свеж вкус во секој залак.

Избор на купувачи..