• Неодамнешно
Каролини Богатства ЦК5243ВАЛВ Јоркшир Териер Љубов Метал Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВ, Црвена, 12Х12, разнобојни
zoom_in

Каролини Богатства ЦК5243ВАЛВ Јоркшир Териер Љубов Метал Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВ, Црвена, 12Х12, разнобојни

DEN 1279.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Каролини Богатства CK5243 WALV Јоркшир Териер Љубов Метал Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВ, Црвена, 12 X12, мултиколирани Метал Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВ кој раса специфични јоркшир териер уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете го празникот денот На Вљубените со ОВОЈ ден на Вљубените декоративни Метални Ѕидни Уметнички Дела ЉУБОВ. Овој Метал Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВТА е од каролини Богатства колекција Љубовта Е. Ова парче ѕидна уметност на сите им ја покажува вашата ЉУБОВ. Рака со ѕидни уметнички дела внатре или надвор. Одлично за спална соба, канцеларија, трем или дневна соба. Буквите Л, О, В и Е се исечени од челик и украсени со алуминиумски круг што содржи уметнички дела од еден од нашите уметници. Буквите се насликани со рамна црна мат боја и алуминиумскиот круг е отпечатен во целосна боја и прикачен. Вклучени се две дупки во парчето за да помогнат во закачувањето на уметничкото дело. Користете мал шајка или друг висечки уред. Овој производ е со димензии 11 1/2 инчи на 11 3/4 инчи. ОВОЈ МЕТАЛ Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВТА е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Буквите се насликани со рамно црно бело, а алуминиумскиот круг е отпечатен во целосна боја. Вклучени се две дупки во парчето за да помогнат во закачувањето на уметничкото дело. Овој производ е со димензии 11 1/2 инчи на 11 3/4 инчи.

Избор на купувачи..