• Неодамнешно
8Е0422887Г Црево За Притисок На Серво Волан
zoom_in

8Е0422887Г Црево За Притисок На Серво Волан

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Загарантирана фитнес замена на стари испукани и истекувачки црева за серво волан помага да се спречи кавитација со ниска течност и оштетување на сува пумпа за серво волан произведен во димензии НА ОЕ црево за лесна инсталација и тесен материјал за еластомерно црево отпорен на истекување отпорен на топлина и масло издржува пулсирање под висок притисок благодарение на засилување на плетенка од влакна24-Месечна / Неограничена Километража гаранција уро 8е0422887г црево за притисок на серво волан.

Избор на купувачи..