• Неодамнешно
Локар ТД-34Л60ФМ ЛОЦТД-34Л60ФМ ХАЈ-ТЕК ФЛЕКСИБИЛНИ ПЛЕТЕНКА НЕРЃОСУВАЧКИ ПРЕНОС ПРАЧКА
zoom_in

Локар ТД-34Л60ФМ ЛОЦТД-34Л60ФМ ХАЈ-ТЕК ФЛЕКСИБИЛНИ ПЛЕТЕНКА НЕРЃОСУВАЧКИ ПРЕНОС ПРАЧКА

DEN 3036.16

Количина на стоки
check Достапно на барање

ЛОКАР ХАЈ-ТЕК ФЛЕКСИБИЛНИ ПЛЕТЕНКА НЕРЃОСУВАЧКИ ПРЕНОС ПРАЧКА Авто Транс Dipstick Hi-Технологија Флексибилни Плетенка Нерѓосувачки Пренос Dipstick Hi-Технологија Флексибилни Плетенка Нерѓосувачки Пренос Прачка; GM 4 L60 Транс.; Заштитен Ѕид планината; w/Нерѓосувачки Челик Плетенка Домување; 36 во.; КАРАКТЕРИСТИКИ : Е-З За Читање Флексибилна Внатрешна Прачка Кабелска Алуминиумска Рачка Алуминиумски Фитинзи Без О-Прстени Направени Во Сад Доживотна Гаранција. Обична работа за заварување и завршна обработка за да се гарантира издржливоста и завршувањето на нашите производи и монтажери и пакувачи кои се обучени да ви го обезбедат квалитетот што го очекуваме. Целата наша производна линија е составена, спакувана и испорачана од персонал со полно работно време од нашата локација. Ние сме тука да им помогнеме на нашите клиенти и по продажбата! Нашите техничари се обучени да ви обезбедат информации за да одговорите на наједноставните или најкомплицираните прашања, од апликација до инсталација до прилагодување. Ние би сакале да се прошири голема голема БЛАГОДАРНОСТ ДО сите наши клиенти кои биле најголемиот дел од нашиот успех и да се прошири покана за вас да продолжи вашиот покровителство со ветување дека ние ќе продолжиме да ви служи со.Квалитет.. Обичен И Едноставен.

Избор на купувачи..