• Неодамнешно
Меридијан Мебел Калеб Сива Кадифена Трпезарија Стол
zoom_in

Меридијан Мебел Калеб Сива Кадифена Трпезарија Стол

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Елегантен и привлечен, зачудувачкиот Сив Кадифен Трпезариски Стол Калеб Од Мебелот Од Меридијан е совршен додаток на секој простор.Карактеристики : Меко Сиво Кадифено Злато Железни Нозе Уникатен Квадрат Заднина Современ Дизајн Спецификации : Димензии На Производот : 23" W x 21" D x 30 " Hproduct Тежина : 27 lbssassamble Потребни : Yes Seat Димензии : Димензии На Седиштето : . Ширина На Седиштето : 23". Висина На Седиштето : 19". Длабочина на седиштето : 17.5 " Меридијан Мебел Калеб Сива Кадифе Јадење Стол (Во собата на 2).

Избор на купувачи..