• Неодамнешно
Липерт Компоненти М6В-Висок Вртежен Момент Слајд Мотор Во Ѕид Слајд
zoom_in

Липерт Компоненти М6В-Висок Вртежен Момент Слајд Мотор Во Ѕид Слајд

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Липерт компоненти има развиено голем број на израмнување и стабилизација решенија за подобрување на секој р.в. постави. Ние го направивме тоа побрзо, полесно и поедноставно да се добие вашиот р.в. и работи на кампот и да се одржи стабилна и безбедна основа за р. в. начин на живот. Карактеристики висок вртежен момент лизгајте го моторот во слајдовите на ѕидот спецификации боја : Уцена : Челик И Алуминиум - ШКУ : ксао577865 компонентите На Липерт развија низа решенија за израмнување и стабилизација за подобрување на секое поставување на р.в. Ние го направивме тоа побрзо, полесно и поедноставно да се добие вашиот р.в. и работи на кампот и да се одржи стабилна и безбедна основа за р. в. начин на живот. Карактеристики Висок вртежен момент слајд мотор во ѕид слајд. Спецификации Боја : Црна. Материјал : Челик И Алуминиум. - ШКУ : КСАО577865.

Избор на купувачи..