• Неодамнешно
Женски Тенок Истегнување Подигање Жан
zoom_in

Женски Тенок Истегнување Подигање Жан

DEN 959.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Совршен пар фармерки со среден пораст! Возачи Од Ли Среден Пораст Чизма Жан седи веднаш под природниот струк, никогаш премногу низок, и се одликува со 5 џебен стил со потенок вклопување низ седиштето и бутот. Чувствувајте се одлично цел ден Во тенок тексас што се Движи со вас додека сеуште ја држи својата форма. Панелот за измазнување на стомакот веднаш ве слабее, додека контурниот појас спречува празнина во грбот. Возачи Од Ли Женски Тенки Фармерки За Чизми За Истегнување : 99% Памук 1% Спандекс . Средно природно вклопување . Отворање на ногата за подигање . Тенок Тексас Што ја држи својата форма . Контурен Појас . Достапно во Ситни, Средни и Долги Рабови . Машина за перење ладно.

Избор на купувачи..