• Неодамнешно
Minecraft-Зомби Околу Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34
zoom_in

Minecraft-Зомби Околу Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 303.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овие Трендови Меѓународни Minecraft-Зомби Околу Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Minecraft-Зомби Околу Ѕид Постер Со Магнетна Рамка : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Photoart Сјај Постер Хартија. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Избор на купувачи..