• Неодамнешно
Брејер Делукс Коњ Stablemates Диви Во Срцето Колекција Играчка Сет 1: Скала
zoom_in

Брејер Делукс Коњ Stablemates Диви Во Срцето Колекција Играчка Сет 1: Скала

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Седло и се подготвени За Делукс 8 Коњ Колекција Од Брејер кој колекционерски високо детални модели коњ играчка. . Новата Колекција На Луксузни Коњи на брејер е совршен сет За скокање-започнете Ја Секоја Колекција На Стаблемати! Прекрасен асортиман на раси и бои го прави овој сет да се издвојува од стадото. Оваа возбудлива групација вклучува 8 модели : Боја Коњ, Морган, Брабант, Чистокрвни, Топлокрвни, Андалузиски, Arпски и Липицанер. Сите модели На Коњи Брејер се рачно насликани и имаат реални детали што нема да ги видите на друго место. Овој модел коњ има за цел да ја направи вистинската коњска правда со прикажување само на најдобрите материјали и рачна изработка. Вистинскиот Ненадминат Коњ За Играчки е исто така рачно насликан за да се осигура дека моделот е уникатен како и вистинскиот коњ. . Се препорачува за возраст од 4 и повеќе години. Комплет од 8 колекционерски високо детални играчки за коњски модел. Коњи вклучени : Боја Коњ, Морган, Брабант, Чистокрвни, Топла Крв, Андалузиски ,abпски и Липицанер. Карактеристики зачудувачки, рачно насликан дизајн, нема два коњи се исти. Совршен додаток на секоја колекција или играчка градите. Завршено со прекрасна мат завршница. Боја : Кафеава и Црна. Димензии : (L x W) 13 x 1,8 x 12 инчи. Тежина : 1 фунта.

Избор на купувачи..