• Неодамнешно
Заштитен знак Ликовна Уметност Островски Песоци јас Платнена Уметност Од Алан Блаустеин, Црна Мат, Сребрена Рамка
zoom_in

Заштитен знак Ликовна Уметност Островски Песоци јас Платнена Уметност Од Алан Блаустеин, Црна Мат, Сребрена Рамка

DEN 14400.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подготвена за презентација во рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "Островски Песоци јас" Платнена Уметност Од Алан Блаустеин, Црна Мат, Сребрена Рамка : Уметник : Алан Блаустеин. Предмет : Пејзажи. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.

Избор на купувачи..