• Неодамнешно
17222н Стартер Мотор За 84-Кабриолет Корадо Голф Џета Пасат Скироко
zoom_in

17222н Стартер Мотор За 84-Кабриолет Корадо Голф Џета Пасат Скироко

DEN 751.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Стартер Мотор ВАИ 17222Н одговара на 85-92 ВВ Голф 1.8 Л-Л4фитс : 84-88 Фолксваген Скироко, 85-93 Фолксваген Кабриолет, 85-92 Фолксваген Голф, 85-92 Фолксваген Џета, 90-91 Фолксваген Корадо, 90-91 ФОЛКСВАГЕН Пасат ВПС 17222Н СТАРТЕР МОТОР.

Избор на купувачи..