• Неодамнешно
Каролини Богатства BB2941JMAT Црна Граница Коли Среќен Елка Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат
zoom_in

Каролини Богатства BB2941JMAT Црна Граница Коли Среќен Елка Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Каролини Богатства BB2941 JMAT Црна Граница Collie Среќен Елка Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Црна Граница Collie Среќен Елка Затворен Или Надворешен Мат 24x36. Оваа Врата содржи уметнички дела На Граничен Коли. Одличен подарок за сопственик На Граничен Коли. Прославете Го Божиќ со Оваа Божиќна Врата. Одличен подарок за празникот или додаток на Вашите Божиќни украси. ВНАТРЕШНА / НАДВОРЕШНА ПОДНА ПОДЛОГА 24 инчи на 36 инчи Акција Назад Почувствувана Подна Подлога / Тепих / Килим Што е Направена и Отпечатена во САД. Околу подлогата е зашиена Црна лента за врзување за издржливост и убаво врамување на уметничкото дело. Подлогата е трајно обоена за умерен сообраќај и може да се постави внатре или надвор (само под покриен простор). Издржлив и отпорен на избледување. Задниот дел на подлогата е потпрен со гума за да не се лизне подлогата на мазен под. Измијте со сапун и засилувач; вода. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

Избор на купувачи..