• Неодамнешно
Херши Розова колачиња n ' Крем Срца Денот На Вљубените Бонбони, Торба 8. оз
zoom_in

Херши Розова колачиња n ' Крем Срца Денот На Вљубените Бонбони, Торба 8. оз

DEN 103.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Однесувајте се кон вашите најблиски Овој Ден На Вљубените со херши Розова колачиња 'n' крем срца бонбони. Совршени за кутии за ручек, паузи за ужина, филмски ноќи, прослави и слатки моменти за споделување во текот на целата сезона, овие бонбони се изработени со мазен бел крем и симпатични, прекрасно крцкави розови парчиња колачиња за вкусен вкус при секој залак. Секое срце доаѓа поединечно завиткано во зачудувачки розови, виолетови и сребрени фолии За Денот на Вљубените, обезбедувајќи привлечна фокусна точка за секоја љубовна прослава. Содржи Една (1) 8,8 унца торба Со Бонбони од розови колачиња на Херши. Спакувајте торба со украсни бонбони за колачиња на херши во вашата кутија за ручек, фиока за ужина, оставата, чајната кујна или бонбони за грицкање и споделување моменти дома и на работа. Розова и бела херши колачиња " n 'Крем срца поединечно завиткани во розова, виолетова И Сребрена Денот на Вљубените фолии за трајна свежина, свеченост и погодност. Покажете малку дополнителна љубов на датумите на годишнината и родендените оваа сезона со мазни и крцкави колачиња на херши " n 'крем бонбони срца. Ставете розови бонбони за срце на вашите најдобри пусти, колачиња или креации за сладолед за вкусно, тематско уживање кое сигурно ќе стане вашиот нов омилен.

Избор на купувачи..