• Неодамнешно
Ици Рици Доење Шеф, ' Рѓа - Мултитаскинг Задолжително За Нега, Повивање И Повеќе
zoom_in

Ици Рици Доење Шеф, ' Рѓа - Мултитаскинг Задолжително За Нега, Повивање И Повеќе

DEN 143.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Осветлете ја торбата за пелени со шефот за доење На Ици Рици со повеќе задачи?! Изработен од ултра мек, лесен, дише муслин, ова суштинско значење за новороденче оди од повивање до капак за нега за неколку секунди. Едноставно водете го едниот крај на ткаенината низ меката аголна јамка и прилагодете се по ваш вкус за сигурно и стилско хранење во движење. Користете го како крпа за подригнување, ќебе за време на стомакот и капак за колички или маси за менување. Зборувајте за ШЕФ.. исто КАКО ТЕБЕ! Мултифункционалната употреба На ици Рици Шефот за Доење е тука за да го поедностави животот на новите родители. Мека, природна памучна ткаенина е нежна за кожата на бебето. Затворање на капакот за нега за лесно прилагодување и безбедност. Пронајдете ја аголната јамка и нахранете го соседниот агол низ неа за да формирате круг од ткаенина. Ставете ја над главата и положбата за нега.

Избор на купувачи..