• Неодамнешно
Прослави Бдд Брилијантни Ѕвезди Балон Со Меурчиња
zoom_in

Прослави Бдд Брилијантни Ѕвезди Балон Со Меурчиња

DEN 130.72

Количина на стоки
check Достапно на барање

Смрека вашиот настан со оваа шарени Прослави Балон. Изработен е од издржлива пластика и има светли, привлечни бои кои ќе го оживеат речиси секој простор. Овој балон со меурчиња ги содржи зборовите "Среќен Роденден" опкружен со разнобојни брилијантни ѕвезди. Може да се користи со хелиум или воздух и е погоден за момчиња и девојчиња и мажи и жени. Спарете го овој балон за среќен роденден со вашите омилени украси или со други Прослави декор и материјали за забави (продадени одделно) за да создадете празнична атмосфера. Прослави Роденден Брилијантни Ѕвезди Балон Со Меурчиња : Изработен од пластика. Светли, привлечни бои. Прикажува "Среќен Роденден" опкружен со брилијантни ѕвезди. За употреба со хелиум или воздух. Спарете со дополнителни Прослави декор и материјали за забави (продадени одделно). Среќен роденден балон е погоден за деца и возрасни.

Избор на купувачи..