• Неодамнешно
Дорман 711-355гр Комплет За Заклучување На Тркалата За Специфични Модели, Нео-хром
zoom_in

Дорман 711-355гр Комплет За Заклучување На Тркалата За Специфични Модели, Нео-хром

DEN 687.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Спречете кражба на тркала со овој атрактивен, прецизно произведен комплет за заклучување на тркалата. Изработени од квалитетни материјали за издржливост, овие делови биле подложени на тестирање на отпорност на пробување и корозија за да се обезбеди долг работен век. Овие комплети доаѓаат во различни големини, количини и изгледи, затоа проверете ги деталите за производот за да се осигурате дека го имате точниот број, изглед и вклопување што ви треба. Дорман 711-355гр Комплет За Заклучување Тркала Одговара : 1996-2021 ТОЈОТА РАВ4 1983-2021 ТОЈОТА КАМРИ 2001-2021 ФОРД БЕГСТВО 2006.2009-2010.2012 ХОНДА ЦИВИК 4 Цил 1,8 Л 2005-2009,2018-2021 ШЕВРОЛЕТ РАМНОДЕНИЦА 1969-2021 ТОЈОТА Корола 2001-2007,2009-2021 ТОЈОТА ХАЈЛЕНДЕР 2011-2019 ШЕВРОЛЕТ КРУЗ 1995-2021 ТОЈОТА ТАКОМА 2006-2020 ФОРД ФУЗИЈА 1992-2009,2012-2021 ХЈУНДАИ ЕЛАНТРА 2000-2018 форд фокус 1980-1983,1985,1987-1990,1992-1995,2001-2002,2007-2008 ХОНДА ЦИВИК 1989-2021 ХЈУНДАИ СОНАТА 2003-2012 ХОНДА СПОГОДБА 4 Цил 2,4 Л 2013-2021 МАЗДА ЦХ-5 1997-2009,2012 ХОНДА ЦР-В 2000-2013 ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА 2001-2010,2012 ТОЈОТА ПРИУС 2001-2020 КИА ОПТИМА 1982-1983,1997-2012,2016-2021 Шевролет МАЛИБУ 1988-2020 ДОЏ ГРАНД КАРАВАН 2010 ХОНДА ЦР-В 4 ЦИЛ 2.4 Л 1998-2021 ТОЈОТА СИЕНА 2004-2008,2017-2021 КРАЈСЛЕР ПАЦИФИК И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Избор на купувачи..