• Неодамнешно
Основни Занает Бурлап Јута 3ид Претходно Исечена Ткаенина
zoom_in

Основни Занает Бурлап Јута 3ид Претходно Исечена Ткаенина

DEN 95.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Понуден Во Природна, Сива, Црвена, Морнарица, Крем, Бела Црна И Тен, 100% Јута Бура идеален за широк спектар на проекти базирани на ткаенина и декор. Оваа тешка категорија, без мирис и цврсто ткаена ткаенина се дезинфицира за да се елиминираат природните масла. Со својата прекрасна завеса, оваа ткаенина од лопатка е совршена за создавање рустикална шик свадбена тема и акценти за украсување на домот како тркачи на маса, прекривки за прозорци без шиење, облека, занаети, лак за клупа и многу повеќе. Бурлап е достапен во повеќе големини. Основни Занает Бурлап Јута 3ид Претходно Исечена Ткаенина.

Избор на купувачи..