• Неодамнешно
Ризи Килими Монро Површина КИЛИМ МЕ316А Беж Крстови Агол 2 '6 8 ' Правоаголник
zoom_in

Ризи Килими Монро Површина КИЛИМ МЕ316А Беж Крстови Агол 2 '6 8 ' Правоаголник

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Колекција : Монро Килими Стил : Монро Килими : МОНМЕ316А Беж Спецификации : Волна И Вискозеоригин : Изработени Во Индијагреат Дизајн, Неверојатна Боја и квалификувана изработка, сите се собираат одеднаш за да ги создадат овие ремек-дела! Квалификувани занаетчии макотрпна прамен јамка боја полиња на мека волна потоа вратете се назад и треперливи Модели На Вискоза. За да се додаде во драмата, акцентите на дизајнот се рачно стрижени со малку повисоки создавајќи 3-Д ефекти што ги прави дизајните буквално да скокаат! Висината на купот е 0,25-0,5 инчи. Не лизгање поддршка. Волна материјал.

Избор на купувачи..