• Неодамнешно
Ексклузивни Домашни Завеси Кадифе Во Тешка Категорија Филтрирање На Светлина Скриено Јазиче Пар На Горниот Панел За Завеси, 52х96, Руменило
zoom_in

Ексклузивни Домашни Завеси Кадифе Во Тешка Категорија Филтрирање На Светлина Скриено Јазиче Пар На Горниот Панел За Завеси,

DEN 575.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Кадифениот Тежок Филтер За Филтрирање На Горниот Прозорец Панели За Завеси во зимска бела боја донесете богат, луксузен изглед и чувство во секоја просторија и понудете едноставен начин да додадете боја и текстура на вашиот декор. Овие кадифени кадифени панели имаат непроѕирност на филтрирање на светлина и убаво ја филтрираат светлината во вашиот простор, истовремено обезбедувајќи приватност. ЛУКСУЗЕН : Ексклузивниот Дом Кадифе Во Тешка Категорија Скриени Јазичиња Врвните Завеси нудат луксузен изглед за вашите прозорци во секоја просторија. Ткаенината за филтрирање на светлина прекрасно ја осветлува светлината во вашиот простор, истовремено додавајќи боја и текстура на вашиот декор. КОМПЛЕТ ОД ДВА ПАНЕЛИ ЗА ЗАВЕСИ : Вклучува два (2) панели за завеси, секој со димензии 52"W x 96" L. за правилен изглед и полнота, панелите за завеси треба да измерат 2-3 пати поголема од ширината на вашиот прозорец/отвор. 3 ОПЦИИ ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ : Завесете ги овие завеси (1) од џебот со зашиена прачка за класичен изглед, (2) користејќи ги седумте скриени јазичиња за да создадете елегантен плисиран ефект или (3) користејќи прстени за клипови за лесно, лизгајте отворено и затворено (прстените на клипот не се вклучени). ФИЛТРИРАЊЕ НА СВЕТЛИНА : со непроѕирност на филтрирање на светлина, овие панели за завеси обезбедуваат приватност во вашата соба, додека сепак дозволуваат да блесне природна светлина. КАДИФЕН КАДИФЕ : овие добро изработени, кадифени кадифени панели го подобруваат секој простор во вашиот дом со живописна боја и раскошна текстура, Закачете ги во вашата дневна соба, трпезарија, спална соба, канцеларија, ходник или влез. УПАТСТВА ЗА НЕГА : исчистете го Местото или измијте ја раката по потреба; пеглајте на поставување на тивок оган.

Избор на купувачи..