• Неодамнешно
Сурија Мидлтон Област Килим
zoom_in

Сурија Мидлтон Област Килим

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Поддржувајќи безвременски, елегантен стил на дизајн кој е централен дел на божествениот декор со генерации, овој извонреден килим сигурно ќе го обликува идеалниот додаток на вашиот простор. Со впечатлив ориентален дизајн и мазна боја, ова беспрекорно парче ќе зрачи и со раскош и со класичен шарм од соба во соба во секој дом. 100% Волна. Рака Тафтувана Во Индија. Среден Куп. Висина На Купот : 0,4". Само Во Затворен Простор. Модерен и еклектичен Овој Традиционално стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор. Црно. Нијанси На Морнарица, Темно Зелена, Светло Сива, Темно Кафеава, Гранат. 8' Круг Површина Килим. Различни бои и големини достапни во колекцијата. Уметност На Јазол. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен за деца и е погоден за миленичиња. Совршен за области со голем сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници. Лесен за чистење и одржување, препорачуваме редовно чистење со правосмукалка и чистење на самото место со чиста крпа. Секогаш прво тестирајте мала површина. Вакуумите со канистер без шипки за тепање се оптимален тип на вакуум за употреба на килими, но можете да го користите и рачниот додаток на исправен вакуум. Функционалниот Среден Куп овозможува погодно поставување во влезовите, под мебелот и нема да ги попречува вратите. Килим Рампа Препорачува.

Избор на купувачи..