• Неодамнешно
Сопствени Хоризонти Колекција, Безжична Соларна Сенка, Кафеава, 3 4 Ширина 48 Должина
zoom_in

Сопствени Хоризонти Колекција, Безжична Соларна Сенка, Кафеава, 3 4 Ширина 48 Должина

DEN 687.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

ЛЕВОЛОР Безжична Соларна Нијанса е направена по нарачка за совршено да одговара на вашиот прозорец. Соларните нијанси ја блокираат топлината и отсјајот од сонцето без да го жртвуваат погледот. Елегантниот и едноставен дизајн им дава на вашите прозорци чист изглед, додека обезбедува до 90% ув заштита за да помогне вашиот мебел и тротоарите да не исчезнат. Безжичниот дизајн обезбедува чист изглед со јасна рачка што се вклопува со ткаенината, овозможувајќи ви лесно да ја подигнете и спуштите сенката без да ја допирате ткаенината за да ја одржувате чиста и уредна. Безжичниот дизајн, исто така, обезбедува подобрена безбедност за домовите со мали деца или домашни миленици, што ГИ прави ЛЕВОЛОРНИТЕ Безжични Соларни Нијанси сертифициран Најдобар за детски производ. Колекцијата Хоризонти 10 содржи соларни ткаенини кои носат елегантен и софистициран изглед на вашите прозорци. ЛЕВОЛОР Прилагодени Хоризонти 10 Колекција Безжична Соларна Нијанса : Прилагодено направено за совршено вклопување. Ја блокира топлината, а не погледот. До 90% ув заштита. Безжична работа, сертифициран Најдобро За Деца. Внатре Во Планината. Вклучен хардвер. Вклучува стандарден валанс со соодветна ткаенина вметнете. Лесни за инсталирање инструкции. Лесно за чистење.

Избор на купувачи..