• Неодамнешно
Комплет За Ниоксин Систем-Чистење и Терапија со Скалпот 10. Оз И Третман На Скалпот и Косата 3. оз
zoom_in

Комплет За Ниоксин Систем-Чистење и Терапија со Скалпот 10. Оз И Третман На Скалпот и Косата 3. оз

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Постигнете забележително помазна и погуста коса со иновативниот Систем за Нега на Коса Ниоксин 6 за хемиски третирана коса со напредно истенчување! Овој триделен сет на професионални производи обезбедува третман за задебелување на косата за коса со напредно истенчување и помага во чистење, оптимизирање и лекување на косата и скалпот. Режимот на волумен На ниоксин Три Дела систем 6 го намалува опаѓањето на косата поради кршење и ја зајакнува косата, истовремено освежувајќи го скалпот и давајќи здрав сјај на природната коса со напредно истенчување. Шампон за Чистење ниоксин : ги отстранува себумот и остатоците од околината од скалпот и косата. Регенератор за Терапија со Скалпот ниоксин : Лесен регенератор кој помага да се обезбеди отпорност на косата и да се контролира рамнотежата на влагата. Третман на Скалпот И Косата со ниоксин : го освежува скалпот и го зголемува волуменот на косата. Ниоксин Систем 6 3 Парче Комплет-Чистење И Скалпот Терапија 10.1 мл И Скалпот И Косата Третман 3.38 Мл.

Избор на купувачи..