• Неодамнешно
Плод На Разбојот Машки Црни И Сиви А-Кошули, Пакет
zoom_in

Плод На Разбојот Машки Црни И Сиви А-Кошули, Пакет

DEN 343.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Се чувствуваат удобно Со Овошје на Разбој Машки а-кошули. Овие пријатни резервоари се дизајнирани Со Овошје со квалитет На Разбој за крајна удобност, издржливост и разноврсност. Машките кошули без ракави имаат класичен дизајн, со врат од лажичка. Изработени се со мек и пријатен памук, кој ќе ве одржува удобно цел ден. Плетената ткаенина на ребрата лесно се протега, нудејќи опуштен изглед и чувство. Јаката има дизајн без ознаки за зголемена удобност. Секој резервоар ја отстранува влагата за да можете да останете ладни и суви. Плод На Разбојот Машки Црни И Сиви А-Кошули, 5 Пакувања : 5 пакувања. Класични а-кошули. Мека ребро плете ткаенина. Без ракави. Фитили влага. Совршен за слоевитост или носен сам. Таг-слободен. Цврсти Материи : 100% Памук, Греалки : 90% Памук/10% Полиестер. 5п2602.

Избор на купувачи..