• Неодамнешно
Ракавица За Компресија На Компресија На Ролингс
zoom_in

Ракавица За Компресија На Компресија На Ролингс

DEN 431.52

Количина на стоки
check Достапно на барање

Новата ракавица за вата Од Серијата Работни Коњи сега има систем за зглоб со компресија. Оваа ракавица, исто така, се одликува со Ексклузивен Систем за Динамично Вклопување, кој обезбедува подобра удобност и поголема флексија и чувство во игра. Ролингс дура-плус рампа дава дополнителна заштита во дланката. Работниот Коњ е опремен и со двојно плетени спандекс пофини шипки и армирано еластично затворање на зглобот. Обележано Од Системот За Компресија На Компресија. Карактеристики Rowlings ексклузивен Динамичен Систем За Вклопување. Издржлива кожна дланка Од Масло. Ролингс Дура Плус палма рампа. Големини-Возрасни S-XXL.

Избор на купувачи..