• Неодамнешно
Хаски Облоги Системи За Складирање На Менувач
zoom_in

Хаски Облоги Системи За Складирање На Менувач

DEN 1633.12

Количина на стоки
check Достапно на барање

Менувач Под Кутија За Складирање Седишта; W/o Под Вуфер; 50 x 12 x 6 инчи. Внатрешен Дијаметар; 53 х 13 х 7 инчи. Севкупен Дијаметарфити : 09-14 Форд Ф-150 Хаски Облоги 09-12 Форд Ф-150 Суперкру Цаб Хаски Менувач (С / О Фабрички Сабвуфер) Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Материјал : HDPE/TPE-Полиетилен Со Висока Густина/ Термопластичен Еластомер. Одговара Изберете : 2009-2014 ФОРД Ф150 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Избор на купувачи..