• Неодамнешно
Калифорнија Костими Жени Елизабетанска Дама Перика
zoom_in

Калифорнија Костими Жени Елизабетанска Дама Перика

DEN 1039.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Костими во калифорнија Кога одите кај вашиот кралски кројач и подготвувате се за костимот На Кралицата Елизабета, не можете да ја заборавите Периката На Вашата Женска Елизабетанска Дама За Возрасни на вашето шопинг патување. Оваа светло-црвена коса ќе направи да изгледате како штотуку да сте излегле од топка на терен, така што сите што ќе ги сретнете ќе ви се поклонат оваа Година Направете Ја Вашата Ноќта на Вештерките нај кралската уште кога ќе организирате забава Во Оваа Облека На Кралицата Елизабета Костими Во Калифорнија Жени Елизабетанска Дама Перика Стандардна големина. Синтетичка перика за коса. Кадрава коса перика и фризура.

Избор на купувачи..