• Неодамнешно
Силванија СДВД Двд Плеер СО HDMI Излез
zoom_in

Силванија СДВД Двд Плеер СО HDMI Излез

DEN 4479.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Уживајте ВО Силванија Двд Плеер СО HDMI Излез за подобрување на забавата. Репродуцирајте Двд-А и користете го удобниот ИЗЛЕЗ HDMI за да се поврзете директно со ВАШИОТ HDTV за најчиста и наједноставна врска. Гледајте филмови, ТВ или домашни видеа на ДВД. Силванија Sdvd1096 Двд Плеер Со HDmi Излез : HDMI интерфејс. 2-канален или 5-канален излез. Дивкс И МПЕГ4. АЦ-3 и мп3 декодирање. HD видео излез. CVBS, S-видео, компонента видео (Y, U, V), RGB И коаксијални излези.

Избор на купувачи..